Levél a Műegyetemi Evezős Klubnak
MEC

Az Evezősök Nyílt Budapest Bajnoksága, 2000. június 10--11.
(Az összefoglalás alapjául szolgáló hivatalos jegyzőkönyvet a MESZ bocsátotta rendelkezésünkre, köszönjük! A MEC egységeit, vegyes egységben versenyzőit aláhúztuk.)

A versenyt a csepeli versenypályán rendezték, kánikulai időjárásban, közepesen kellemetlen déli szél és hullámverés közepette, amit az időeredmények is, valamint egy-két versenyfeladás mutatott. Emiatt, és mert rögzített indítóponton nem volt, a futamok időeredményei nem hasonlíthatók össze.

férfi felnőtt kormányos nélküli kettes:

első előfutam (6 induló, 3 továbbjutó):
1. Szegedi Vízügyi SE B, Keller Péter, Török Zoltán 06:29,70
2. Szegedi Vízügyi SE A, Csonka Csaba dr., Lele László 06:30,10
3. MEC, Nagy Balázs, Pichler Balázs 06:31,20
4. Csepel SC A, Csaba Zoltán, Beck Miklós 06:34,80
5. FEC, Simon Tamás, Karaus Zoltán 06:35,30
6. VVSI B, Bátor András, Bottka József 06:36,20

második előfutam (6 induló, 3 továbbjutó):
1. Győri Vízügy SE, Z.Szabó András, Jakab Attila 06:01,10
2. DNHE, Honti Krisztián, Baka Levente 06:05,80
3. MTK, Bartal Roland, Szögi László 06:06,60
4. Csepel SC C, Gottlieb Zoltán, Búzás Béla 06:07,80
5. Csepel SC B, Mezei István, Kapás László 06:08,10
6. VVSI A, Szalay Péter, Bátor Tamás 06:16,00

Döntő:
1. Győri Vízügy SE, Z.Szabó András, Jakab Attila 06:15,40
2. Szegedi Vízügyi SE B, Keller Péter, Török Zoltán 06:22,30
3. DNHE, Honti Krisztián, Baka Levente 06:30,30
4. Szegedi Vízügyi SE A, Csonka Csaba dr., Lele László 06:34,80
5. MEC, Nagy Balázs, Pichler Balázs 06:52,80

női felnőtt könnyűsúlyú egypár:

első előfutam (4 induló, 3 továbbjutó):
1. Csepel SC A, Stift Edit 07:27,40
2. Csepel SC B, Pető Mercedes 07:43,10
3. Tisza Evezős Egylet, Szabó Annamária 08:15,10
4. Vác Városi EC, Dombóvári Krisztina 08:21,60

második előfutam (4 induló, 3 továbbjutó):
1. MTK, Marschalkó Andrea 09:05,10
2. Győri Vízügy SE, Pidl Renáta 09:10,20
3. DNHE, Foltán Veronika 09:15,60
4. MEC, Jenei Gabriella 09:19,10

Döntő:
1. Csepel SC A, Stift Edit 07:21,70
2. Csepel SC B, Pető Mercedes 07:35,80
3. MTK, Marschalkó Andrea 07:47,50
4. Győri Vízügy SE, Pidl Renáta 07:59,10
5. Tisza Evezős Egylet, Szabó Annamária 08:05,20
6. DNHE, Foltán Veronika 08:06,80

férfi ifi kétpár:

első előfutam (5 induló, 3 továbbjutó):
1. Tisza - Szeged, Püski Attila, Lobozár Antal 06:43,30
2. Csepel SC B, Nagy István, Nagy Gergő 06:58,50
3. Győri Vízügy SE, Jánkfalvi Gergely, Varga Attila 07:01,10
4. Csongrádi Vízügy SE, Polonyi Tibor, Huszka Károly 07:08,50
5. Mosonmagyaróvári VSE, Paál Zoltán, Cseke Kornél 07:51,50

második előfutam (4 induló, 2 továbbjutó):
1. Csepel SC A, Csaba Péter, Takács Domokos 07:01,80
2. DNHE, Saáry Ádám, Pető Mátyás 07:18,10
3. MTK, Marosi Szabolcs, Orbán Zsolt 07:28,60
4. Ganz Vill. EK, Kocsis Norbert, Lörinc Attila 07:38,30

Döntő:
1. Tisza - Szeged, Püski Attila, Lobozár Antal 06:30,40
2. Csepel SC A, Csaba Péter, Takács Domokos 06:35,00
3. Győri Vízügy SE, Jánkfalvi Gergely, Varga Attila 06:46,20
4. Csepel SC B, Nagy István, Nagy Gergő 07:04,00
5. DNHE, Saáry Ádám, Pető Mátyás 07:08,80

női ifi kétpár:

Döntő (4 hajó, előfutam nélkül):
1. Mohácsi Torna Egylet, Verőci Lídia, Waszner Orsolya 06:55,20
2. Csepel SC A, Krpesics Annamária, Lonkay Eszter 07:19,20
3. MTK, Terényi Euridike, Aschenbrenner Brigitta 07:37,70
4. Csepel SC B, Bölsei Andrea, Bölsei Timea 08:10,20

férfi ifi kormányos nélküli négyes:

Döntő (4 hajó, előfutam nélkül):
1. Csepel SC A, Tóth László, Szőnyi László, Regula András, Kovács András 06:47,80
2. Győri Vízügy SE, Németh Tamás, Pápai Tivadar, Fehér Péter, Hartyándi Gábor 06:53,10
3. Csepel SC B, Toronyi Márk, Szecsődi Ádám, Szabó Gábor, Nagy Bálint 06:58,80
4. DNHE, Horváth Gáspár, Horváth Menyhért, Szűcs Ádám, Ivány Dániel 07:09,20

férfi egyetemi egypár:

első előfutam (4 benevezett, 3 induló, 2 továbbjutó):
1. BME,Jakab Gábor 07:01,60
2. Széchenyi I. Főiskola, Lányi Péter 07:05,30
3. Kaposvári Egyetem, Vajas Balázs 07:12,70

második előfutam (4 benevezett, 3 induló, 2 továbbjutó):
1. BME, Varga Tamás 07:44,40
2. Szent István Egyetem, Bencsik Gábor 07:46,70
3. Eszterházi K. Főiskola, Mácsik Miklós 08:14,90

Döntő:
1. BME, Varga Tamás 06:53,60
2. Szent István Egyetem, Bencsik Gábor 06:58,80
3. BME, Jakab Gábor 07:17,50
4. Széchenyi I. Főiskola, Lányi Péter 07:27,60

női egyetemi egypár:

Döntő (5 hajó, előfutam nélkül):
1. Szent István Egy. - GATE, Zarándy Beáta 08:08,10
2. Semmelweis Egyetem, Németh Ilona 08:14,60
3. Széchenyi I. Főiskola, Pidl Renáta 08:20,90
4. Bp. Műszaki Főisk. - KMF, Molnár Veronika 08:27,00
5. Eötvös József Főiskola, Múhl Mónika 08:28,70

női veterán négypár:

Döntő (az egyetlen benevezett egység a női tanuló kormányos négypár futammal együtt -- ld. a következőt -- teljesítette a távot):
1. Vác Városi EC -- MTK, Szovics Mária, Bné Tábori Katalin, Ekker Zsuzsa, Gáspár Ágnes 05:18,80

női tanuló kormányos négypár:

Döntő (3 hajó, előfutam nélkül):
1. Tisza Evezős Egylet, Veres Zsuzsanna, Tóth Zsuzsanna, Papp Katalin, Sárközi Beáta, korm.: Molnár Renáta 05:38,60
2. Győri Vízügy SE, Szabó Réka, Csomor Renáta, Lányi Krisztina, Kállai Anikó, korm.: Kátai T. Barbara 05:56,20
3. Mohácsi Torna Egylet, Zakupszki Eszter, Maul Edina, Andok Andrea, Juhász Ildikó, korm.: Bende Zsófia 06:08,10

női felnőtt kormányos nélküli kettes:

Döntő (2 hajó, előfutam nélkül):
1. Csepel SC, Balogh Timea, Kovács Nóra 08:04,20
2. Szegedi Vízügyi SE, Kónya Aliz, Kőrösi Orsolya 08:20,50

férfi felnőtt könnyűsúlyú kétpár:

Döntő (6 hajó, előfutam nélkül):
1. BSVSC - DÉMÁSZ RT -- DNHE, Neisz Gábor, Bereczki Vilmos 05:50,90
2. MTK -- Szeged, Vámos György, Kitka Gergő 05:56,90
3. Csepel SC, Csaba Zoltán, Beck Miklós 06:02,50
4. DNHE, Vanczák Gergely, Jakab Gábor 06:03,10
5. MEC A, Ambrus Gábor, Tevesz László 06:18,20
6. MEC B, Norman Károly László, Nagy Csaba 06:43,50

női mini egypár A 12:

Döntő (5 benevezett, 4 elindult hajó, előfutam nélkül):
1. Tisza Evezős Egylet, Hargitai Blanka 04:34,10
2. Mohácsi Torna Egylet, Schenk Edit 04:39,60
3. Csongrádi Vízügy SE, Kincses Nóra 04:39,90
4. DNHE, Bányai Zita 05:00,70

női serdülő kormányos nélküli kettes:

Döntő (3 hajó, előfutam nélkül):
1. Csepel SC , Sutus Viktória, Magyari Mária 06:44,50
2. Győri Vízügy SE, Mitring Anita, Wein Dóra 07:04,70
3. Tisza Evezős Egylet, Molnár Nikoletta, Borkó Helga 07:06,50

férfi tanuló kormányos négypár:

Döntő (5 hajó, előfutam nélkül):
1. DNHE, Erdélyi Tamás, Sántha Attila, Portisch Ádám, Teszár Balázs, korm.: Horváth Boldizsár 05:18,80
2. VVSI, Pók András, Sárközi Norbert, Lukács József, Krizsák Mátyás, korm.: Simon Andor 05:22,80
3. Csepel SC A, Zöld László, Szendrő Péter, Szecsődi András, Szepesi Arnold, korm.: Zöld Viktor 05:24,60
4. Vác Városi EC, Miskei Sándor, Szajbert Zoltán, Hirling Bálint, Péter Csaba, korm.: Pajor Gergely 05:26,90
5. Csepel SC B, Böjti Noé, Vizkievic András, Atanaszov Dávid, Séd Levente, korm.: Keszthelyi Zoltán 06:04,00

férfi mini egypár A 12:

I. önmagában értékelt futam:
1. Vác Városi EC A, Doroszlai Balázs, 04:32,50
2. Mohácsi Torna Egylet A, Forgács Tamás, 04:47,90
3. Ganz Vill. EK, Rakovszky András, 04:55,00
4. Csongrádi Vízügy SE A, Donka Gergő, 05:58,60

II. önmagában értékelt futam:
1. Vác Városi EC B, Nagy Viktor 04:54,00
2. Tisza Evezős Egylet, Simon Béla 05:09,00
3. Csongrádi Vízügy SE B, Forgó Tamás 05:24,70
4. Mohácsi Torna Egylet B, Solt Szabolcs 05:48,10

férfi veterán egypár:

I. önmagában értékelt futam (3 hajó):
1. Győri Vízügy SE B, Huszár Béla 03:46,00
2. Ganz Vill. EK C, Búza József 04:00,00
3. Mohácsi Torna Egylet A, Litter Gábor 04:45,30

II. önmagában értékelt futam (5 hajó):
1. Ganz Vill. EK D, Havas Attila 03:47,00
2. VVSI E, Csankó Tibor 03:55,20
3. MTK E, Gógl Péter 04:09,40
4. MTK H, Stehlik József dr. 04:16,20
5. FEC D, Egri Tibor 04:26,00

férfi veterán kormányos nélküli négyes:

Döntő (3 hajó, előfutam nélkül):
1. Vác Városi EC B, Fenyő András, Cseh Zsolt, Nógrádi Tivadar, Bácskai Zoltán 03:26,00
2. MEC B, Nagy Sándor, Sarvajcz Sándor, Csordás György, Tóth László 03:42,00
3. Csepel SC F, Lucsánszky László, Melega Tibor, Dávid Imre, Sarlós György 03:50,00

férfi serdülő kormányos négypár:

Döntő (5 hajó, előfutam nélkül):
1. Győri Vízügy SE, Molnár Szabolcs, Németh Károly, Bognár Roland, Szekér László, korm.: Horváth Máté 06:45,70
2. MTK, Lugosi Richard, Nyitrai Norbert, Rell Péter, Arany Tóth Zoltán, korm.: Németh Péter 06:54,30
3. DNHE, Mátyásfalvi János, Erdélyi Zsolt, Walfisch Dávid, Dénes János, korm.: Horváth Boldizsár 06:56,20
4. Csepel SC B, Deli Márton, Mihalovics Tamás, Solti Gábor, Ambrus Péter, korm.: Keszthelyi Zoltán 07:00,30
5. Csepel SC A, Toplak Roland, Bédi Attila, Szakács Gábor, Pető Szabolcs, korm.: Zöld Viktor 07:17,20

női tanuló kétpár:

I. önmagában értékelt futam (4 hajó):
1. MTK, Hajnal Adrienn, Lorencz Kitti 06:28,80
2. Tisza Evezős Egylet, Tóth Zsuzsanna, Veres Zsuzsanna 06:29,40
3. Csongrádi Vízügy SE, Bugyi Klaudia, Oroszi Adél 07:21,60
4. Csepel SC, Letner Timea, Stift Judit 07:46,50

II. önmagában értékelt futam (3 hajó):
1. Vác Városi EC, Tölgyesi Brigitta, Szabó Katalin 06:12,20
2. Tisza Evezős Egylet, Papp Katalin, Sárközi Beáta 06:21,00
3. Mohácsi Torna Egylet, Zakupszki Eszter, Maul Edina 06:35,70

férfi serdülő kormányos nélküli kettes:

első előfutam (4 induló, 3 továbbjutó):
1. Tisza Evezős Egylet, Deák Zoltán, Makai Csaba 07:46,30
2. Győri Vízügy SE A, Virágh Dániel, Süttő Csaba 07:50,50
3. Mohácsi Torna Egylet, Németh Zoltán, Werner Zsolt 07:54,50
4. Győri Vízügy SE D, Konczos Kornél, Balázs Márton 08:01,20

második előfutam (4 induló, 3 továbbjutó):
1. Tisza Evezős Egylet, Veres Dániel, Kiss Patrik 08:13,20
2. Győri Vízügy SE B, Révész Péter, Csizmadia Gábor 08:23,40
3. Győri Vízügy SE C, Janák Péter, Hegedűs Tibor 08:40,80
4. VVSI, Gál Tamás, Neüchel Norbert 09:10,70

Döntő:
1. Tisza Evezős Egylet, Deák Zoltán, Makai Csaba 06:33,10
2. Mohácsi Torna Egylet, Németh Zoltán, Werner Zsolt 06:36,60
3. Győri Vízügy SE A, Virágh Dániel, Süttő Csaba 06:40,00
4. Tisza Evezős Egylet, Veres Dániel, Kiss Patrik 06:43,80
5. Győri Vízügy SE B, Révész Péter, Csizmadia Gábor 06:53,80
6. Győri Vízügy SE C, Janák Péter, Hegedűs Tibor 07:03,80

női serdülő egypár:

első előfutam (5 induló, 2 továbbjutó):
1. BSVSC - DÉMÁSZ RT, Kubatov Krisztina 08:22,70
2. Győri Vízügy SE, Mezei Tünde 08:29,70
3. Szegedi Vízügyi SE, Kitka Nóra 08:34,60
4. Csepel SC B, Vásárhelyi N.Ildikó 08:48,60
5. Csongrádi Vízügy SE B, Kincses Lilla 09:01,20

második előfutam (5 induló, 2 továbbjutó):
1. DNHE B, Pető Orsolya 08:22,70
2. DNHE E, Sai Halász Dóra 08:25,40
3. Csongrádi Vízügy SE A, Halupa Eszter 08:34,70
4. DNHE D, Baráth Luca 08:44,20
5. DNHE C, Kovács Claudia 08:50,70

harmadik előfutam (5 induló, 2 továbbjutó):
1. VVSI A, Borsi Zsófia 08:50,20
2. DNHE A, Bagi Erika 09:01,40
3. Vác Városi EC, Buchnitz Gabriella 09:17,60
4. Bp. Vízmű SK, Murányi Andrea 09:43,00
5. VVSI B, Steiner Krisztina 10:49,10

Döntő:
1. DNHE A, Bagi Erika 07:48,00
2. DNHE B, Pető Orsolya 07:52,20
3. Győri Vízügy SE, Mezei Tünde 07:54,60
4. DNHE E, Sai Halász Dóra 07:58,20
5. VVSI A, Borsi Zsófia 08:13,30
6. BSVSC - DÉMÁSZ RT, Kubatov Krisztina 08:25,50

férfi serdülő egypár:

első előfutam (4 induló, 1 továbbjutó):
1. VVSI, Tóth Roland 07:55,60
2. DNHE B, Erdélyi Zsolt 08:00,50
3. BSVSC - DÉMÁSZ RT A, Pencz János 08:13,60
4. Vác Városi EC A, Selmeczi Dániel 08:21,00

második előfutam (4 induló, 1 továbbjutó):
1. Tisza Evezős Egylet, Veres Ádám 08:03,20
2. Csepel SC B, Andrus Csaba 08:12,70
3. MEC, Popovics Máté 08:23,20
4. Csongrádi Vízügy SE, Gál Attila 08:37,20

harmadik előfutam (4 induló, 1 továbbjutó):
1. Csepel SC A, Zöld András 07:55,30
2. Győri Vízügy SE, Nagy Péter 08:12,10
3. FEC A, Harsányi Bálint 08:23,90
4. DNHE C, Dénes János 08:27,20

negyedik előfutam (4 benevezett, 3 induló, 1 továbbjutó):
1. Mohácsi Torna Egylet, Alföldi Zoltán 07:57,90
2. BSVSC - DÉMÁSZ RT B, Cseri Tamás 08:02,10
3. Csongrádi Vízügy SE, Pitrik Tamás 08:18,80

Döntő:
1. Csepel SC A, Zöld András 07:07,40
2. Tisza Evezős Egylet, Veres Ádám 07:18,60
3. Mohácsi Torna Egylet, Alföldi Zoltán 07:23,30
4. VVSI, Tóth Roland 07:24,70

férfi ifi kormányos nélküli kettes:

első előfutam (4 induló, 3 továbbjutó):
1. Tisza Evezős Egylet, Franczen Árpád, Úri Szabó Károly 07:19,90
2. Csepel SC A, Tóth László, Szőnyi László 07:21,20
3. Győri Vízügy SE B, Delbó Gábor, Németh András 07:23,30
4. Csepel SC C, Toronyi Márk, Nagy Bálint 07:28,60

második előfutam (4 induló, 3 továbbjutó):
1. Győri Vízügy SE A, Légrádi Péter, Böcskei Botond 07:36,80
2. Csepel SC B, Regula András, Kovács András 07:52,50
3. Csepel SC D, Szabó Gábor, Szecsődi Ádám 08:00,10
4. Győri Vízügy SE C, Takács Ádám, Csongrádi Péter 08:15,60

Döntő:
1. Győri Vízügy SE A, Légrádi Péter, Böcskei Botond 06:24,10
2. Tisza Evezős Egylet, Franczen Árpád, Úri Szabó Károly 06:32,70
3. Csepel SC A, Tóth László, Szőnyi László 06:37,70
4. Csepel SC B, Regula András, Kovács András 06:45,00
5. Győri Vízügy SE B, Delbó Gábor, Németh András 07:23,20
6. Csepel SC D, Szabó Gábor, Szecsődi Ádám 07:28,70

férfi felnőtt normál kétpár:

első előfutam (6 induló, 3 továbbjutó):
1. MTK, Bartal Roland, Szögi László 06:10,70
2. FEC - Csepel, Illés Levente, Kapás László 06:13,70
3. Vác Városi EC, Mácsik Miklós, Kondér Béla dr. 06:16,60
4. Csepel SC, Lendvay Csaba, Bíró György 06:19,70
5. Csongrádi Vízügy SE, Bluhm Krisztián, Huszka György 06:24,20
6. MEC, Horváth László, Pichler Balázs 07:05,90

második előfutam (5 induló, 3 továbbjutó):
1. MEC - Szegedi VSE, Kónya Gábor, Ádám Péter 05:39,40
2. Győr - Mohács, Lányi Péter, Vajas Balázs 05:40,00
3. Győri Vízügy SE, Kovács Péter, Mitring Gábor 05:47,70
4. BSVSC - DÉMÁSZ RT, Tóth Csaba, Bajcsics Attila 05:51,20
5. FEC, Balogh Zsolt, Fodor István 06:52,10

Döntő:
1. MTK, Bartal Roland, Szögi László 05:48,00
2. MEC -- Szegedi VSE, Kónya Gábor, Ádám Péter 05:48,90
3. Győr -- Mohács, Lányi Péter, Vajas Balázs 05:59,70
4. FEC -- Csepel, Illés Levente, Kapás László 06:01,20
5. Vác Városi EC, Mácsik Miklós, Kondér Béla dr. 06:20,10
6. Győri Vízügy SE, Kovács Péter, Mitring Gábor 06:39,70

női felnőtt normál egypár:

első előfutam (4 induló, 3 továbbjutó):
1. Csepel SC B, Dallos Edina 08:18,40
2. Csepel SC A, Czikó Viktória 08:18,70
3. Vác Városi EC, Majer Melinda 08:23,40
4. MTK B, Németh Ilona 08:32,30

második előfutam (4 induló, 3 továbbjutó):
1. MTK A, Barz Gitta 08:16,40
2. DNHE, Zarándy Beáta 08:23,50
3. Tisza Evezős Egylet, Perei Andrea 08:27,90
4. MTK C, Kágel Beáta 09:39,50

Döntő:
1. MTK A, Barz Gitta 07:37,50
2. Csepel SC A, Czikó Viktória07:42,60
3. Csepel SC B, Dallos Edina 07:46,40
4. Vác Városi EC, Majer Melinda 08:02,50
5. DNHE, Zarándy Beáta 08:02,90
6. Tisza Evezős Egylet, Perei Andrea 08:19,90

férfi ifi kormányos nélküli négypár:

Döntő (benevezett 4, teljesítette 3 hajó, előfutam nélkül):
1. Csepel SC, Takács Domokos, Nagy Gergő, Nagy István, Csaba Péter 06:11,80
2. Tisza Evezős Egylet, Szabó Kornél, Püski Attila, Veres Dániel, Sárvári Gergő 06:25,10
3. DNHE, Pető Mátyás, Saáry Ádám, Horváth Gáspár, Szűcs Ádám 06:40,70

felnőtt férfi kormányos nélküli négyes:

Döntő (4 hajó, előfutam nélkül):
1. Csepel SC, Bíró György, Csaba Zoltán, Gottlieb Zoltán, Beck Miklós 06:07,10
2. Szegedi Vízügyi SE, Csonka Csaba dr., Lele László, Török Zoltán, Márta Attila 06:20,20
3. DNHE, Ladvenszky Zsolt, Gera Balázs, Élő Márton, Ney Dániel 06:33,10
4. MEC, Norman Károly László, Nagy Csaba, Tevesz László, Ambrus Gábor 06:58,10

felnőtt veterán kétpár:

Döntő (3 hajó, előfutam nélkül):
1. Győri Vízügy SE B, Huszár Béla, Nagy Gábor 03:17,40
2. Vác Városi EC -- Ganz Vill. EKC, Nógrádi Tivadar, Havas Attila 03:18,00
3. MEC, Pickermann Zsolt, Bujáki Szilárd 03:27,40

női serdülő kormányos négypár:

Döntő (5 hajó, előfutam nélkül):
1. DNHE, Kovács Claudia, Sai-Halász Dóra, Bagi Erika, Pető Orsolya, korm.: Bányai Zita 06:52,20
2. BSVSC - DÉMÁSZ RT, Rádi Réka, Kubatov Kriszta, Nagy Zita, Tóth Enikő, korm.: Hidas Enikő 06:54,80
3. Győri Vízügy SE, Meliorisz Katalin, Gyurics Mária, Csákvári Eszter, Mezei Tünde, korm.: Szeredi Gabriella 07:03,50
4. Csepel SC, Kiss Brigitta, Sutus Viktória, Magyari Mária, Szondi Beatrix, korm.: Lettner Timea 07:09,70
5. MTK, Kincses Brigitta, Vámos Krisztina, Hegedű Szilvia, Burzi Tünde, korm.: Arany T. Krisztina 07:32,70

női ifi könnyűsúlyú egypár:

első előfutam (4 induló, 3 továbbjutó):
1. Vác Városi EC, Wachtler Edit 09:35,16
2. Győri Vízügy SE A, Gasztonyi Klára 09:41,10
3. MTK, Hakkel Tünde 09:45,60
4. Győri Vízügy SE B, Huszár Anikó 09:55,90

második előfutam (3 induló, 2 továbbjutó):
1. Győri Vízügy SE C, Molnár Anikó 09:44,10
2. DNHE, Herdliczka Zsófia 09:48,00
3. Csongrádi Vízügy SE, Kincses Lilla 10:00,80

Döntő:
1. Győri Vízügy SE A, Gasztonyi Klára 07:02,60
2. MTK, Hakkel Tünde 07:04,90
3. Vác Városi EC, Wachtler Edit 07:06,10
4. Győri Vízügy SE C, Molnár Anikó 07:14,60
5. DNHE, Herdliczka Zsófia 07:29,20

felnőtt férfi kormányos nélküli négyes:

első előfutam (4 induló, 3 továbbjutó):
1. MTK, Szögi László, Bartal Roland, Lengyel Ákos, Hargitai Viktor 06:51,30
2. VVSI, Szalay Péter, Bottka József, Bátor András, Bátor Tamás 06:53,90
3. Csepel SC, Búzás Béla, Mezei István, Gottlieb Zoltán, Lendvay Csaba 06:59,70
4. FEC, Benyó Balázs dr., Weller Ferenc, Szalai Ferenc, Illés levente 07:25,70

második előfutam (3 induló, 2 továbbjutó):
1. Szegedi Vízügyi SE, Csonka Csaba dr., Lele László, Török Zoltán, Keller Péter 06:41,01
2. MEC, Nagy Balázs, Márton Gábor, Sendula Norbert, Kerekes András 06:43,80
3. DNHE, Honti Krisztián, Baka Levente, Végvári Tamás, Ladvenszky Zsolt 06:47,30

Döntő (5 induló, egy futam közben elsüllyedt):
1. Szegedi Vízügyi SE, Csonka Csaba dr., Lele László, Török Zoltán, Keller Péter 07:06,50
2. MEC, Nagy Balázs, Márton Gábor, Sendula Norbert, Kerekes András 07:19,50
3. VVSI, Szalay Péter, Bottka József, Bátor András, Bátor Tamás 07:20,60
4. Csepel SC, Búzás Béla, Mezei István, Gottlieb Zoltán, Lendvay Csaba 07:21,10
5. FEC, Benyó Balázs dr., Weller Ferenc, Szalai Ferenc, Illés Levente (az időeredmény a jegyzőkönyvben nincs feltüntetve)

férfi ifi normál egypár:

első előfutam (5 induló, 2 továbbjutó):
1. Csepel SC B,.Nagy István.08:19,40
2. Győri Vízügy SE A,.Jánkfalvi Gergely.08:21,40
3. Vác Városi EC B,.Majer László.08:27,00
4. DNHE B,.Pető Mátyás.08:40,30
5. DNHE A,.Saáry Ádám.08:49,20

második előfutam (6 benevezett, 5 induló, 2 továbbjutó):
1. Ganz Vill. EK A, Lőrinczy Péter 07:05,90
2. Vác Városi EC A, Fekete Balázs 07:08,20
3. Szegedi Vízügyi SE, Lobozár Antal 07:22,20
4. Tisza Evezős Egylet, Veress Ádám 07:43,90
5. Mohácsi Torna Egylet, Makk Gábor 08:28,90

harmadik előfutam (6 induló, egy beborult, egy föladta, 2 továbbjutó):
1. Tisza Evezős Egylet A, Szabó Kornél 07:48,02
2. Csepel SC A, Püski Attila 07:52,40
3. Tisza Evezős Egylet B, Csaba Péter 07:56,70
4. VVSI B, Krizsák István 09:22,70


Döntő:
1. Tisza Evezős Egylet A, Szabó Kornél 07:30,10
2. Vác Városi EC A, Fekete Balázs 07:49,50
3. Ganz Vill. EK A, Lőrinczy Péter 07:57,50
4. Tisza Evezős Egylet B, Püski Attila 08:00,00
5. Győri Vízügy SE A, Jánkfalvi Gergely 08:25,90
6. Csepel SC B, Nagy István 08:32,60

férfi ifi könnyű súlyú egypár:

első előfutam (6 induló, 3 továbbjutó):
1. Győri Vízügy SE C, Varga Attila 08:17,90
2.Csongrádi Vízügy SE , Polonyi Tibor 08:19,90
3. MEC, Horváth László 08:23,80
4. Tisza Evezős Egylet, Sárvári Gergő 08:28,40
5. Vác Városi EC, Prekup Dávid 08:35,70
6. MTK, Marosi Szabolcs 08:48,70

második előfutam (6 induló, 3 továbbjutó):
1. Csepel SC, Takács Domokos 07:56,20
2. Győri Vízügy SE A, Nagy Péter 08:03,90
3. Győri Vízügy SE B, Petanec Péter 08:09,40
4. Ganz Vill. EK, Kocsis Norbert 08:14,90
5. VVSI, Tóth Roland 08:19,20
6. Esztergomi EHE , Szénássy Gergel 08:26,90

Döntő:
1. Csepel SC, Takács Domokos 07:28,80
2. Győri Vízügy SE A, Nagy Péter 07:44,90
3. Győri Vízügy SE B, Petanec Péter 07:50,30
4. MEC, Horváth László 07:51,00
5. Csongrádi Vízügy SE, Polonyi Tibor 08:01,40
6. Győri Vízügy SE C, Varga Attila 08:05,00

női serdülő kétpár:

első előfutam (6 induló, 3 továbbjutó):
1. Esztergomi EHE, Kovács S. Andrea, Putz Réka 08:25,13
2.BSVSC - DÉMÁSZ RT, Rádi Réka, Kubatov Kriszta 08:33,70
3. DNHE A, Bagi Erika, Pető Orsolya 08:42,00
4. Győri Vízügy SE, Csákvári Eszter, Mezei Tünde 08:51,70
5. Csepel SC, Kiss Brigitta, Szandi Beatrix 09:15,30
6. Tisza Evezős Egylet, Molnár Nikoletta, Borkó Helga 09:31,60

második előfutam (5 induló, 3 továbbjutó):
1. VVSI, Borsi Zsófia, Steiner Krisztina 09:10,20
2. MTK, Kincses Brigitta, Hegedű Szilvia 09:24,20
3. BSVSC - DÉMÁSZ RT, Nagy Zita, Tóth Enikő 09:32,60
4. DNHE C, Baráth Luca, Kovács Claudia 09:50,50
5. Mosonmagyaróvári VSE, Perényi Zsuzsanna, Szakos Hajnal 10:57,00

női ifi egypár:

első előfutam (4 induló, 3 továbbjutó):
1. Mohácsi Torna Egylet A, Verőczi Lídia 08:41,00
2. Szegedi Vízügyi SE, Kónya Aliz 08:47,00
3. Vác Városi EC, Tölgyesi Diána 08:47,50
4. Tisza Evezős Egylet, Perei Andrea 08:54,60

második előfutam (4 induló, 3 továbbjutó):
1. Győri Vízügy SE, Szalai Zsófia 09:10,66
2. Bp. Vízmű SK, Szécsányi Henriett 09:20,40
3.DNHE , Fekete Zsófia 09:21,90
4. Mohácsi Torna Egylet B, Waszner Orsolya 09:30,20

Döntő:
1. Mohácsi Torna Egylet A, Verőczi Lídia 07:49,80
2. DNHE, Fekete Zsófia 07:59,60
3. Győri Vízügy SE, Szalai Zsófia 08:09,80
4. Bp. Vízmű SK, Szécsányi Henriett08:30,10
5. Szegedi Vízügyi SE, Kónya Aliz 08:34,00
6. Vác Városi EC, Tölgyesi Diána 08:41,20
férfi felnőtt kormányos nélküli négypár:

első előfutam (5 benevezett, 4 induló, egy feladta, 3 továbbjutó):
1. Vác Városi EC, Kondér Béla dr., Pető Szilárd, Mácsik Miklós, Pető Tibor 07:12,20
1. MTK A, Bartal Roland, Szögi László, Lengyel Ákos, Hargitai Viktor 07:13,30
1. DNHE, Borbély Tamás, Vanczák Gergely, Jakab Gábor, Ladvenszky Zsolt 07:16,90

második előfutam (4 induló, 2 továbbjutó):
1. Csepel SC, Csaba Zoltán, Beck Miklós, Kapás László, Lendvay Csaba 06:36,10
2. MEC, Nagy Csaba, Ambrus Gábor, Pichler Balázs, Tevesz László 06:39,50
3. Szegedi Vízügyi SE, Csonka Csaba dr., Lele László, Török Zoltán, Keller Péter 06:55,30
4. Csongrádi Vízügy SE, Polonyi Tamás, Bluhm Krisztián, Huszka György, Bárány Gábor 07:02,50

Döntő:
1. Csepel SC, Csaba Zoltán, Beck Miklós, Kapás László, Lendvay Csaba 06:05,30
2. Vác Városi EC, Kondér Béla dr., Pető Szilárd, Mácsik Miklós, Pető Tibor 06:10,70
3. DNHE, Borbély Tamás, Vanczák Gergely, Jakab Gábor, Ladvenszky Zsolt 06:15,30
4. MEC, Nagy Csaba, Ambrus Gábor, Pichler Balázs, Tevesz László 06:20,00

férfi felnőtt könnyű súlyú egypár:

első előfutam (4 induló, 3 továbbjutó):
1. Szegedi Vízügyi SE, Kitka Gergely 08:27,67
2. BSVSC - DÉMÁSZ RT, Racsmány Gábor 08:28,80
3. MTK B, Vámos György 08:33,50
4. Ganz Vill. EK, Kocsis Norbert 09:38,00

második előfutam (4 benevezett, 3 induló, 2 továbbjutó):
1. Csepel SC B, Szőnyi Péter 08:53,10
2. MEC, Norman Károly László 09:28,10
3. FEC, Holló Mihály 09:42,60

Döntő:
1. Szegedi Vízügyi SE, Kitka Gergely 07:17,80
2. BSVSC - DÉMÁSZ RT, Racsmány Gábor 07:22,60
3. MTK B, Vámos György 07:37,10
4. Csepel SC B, Szőnyi Péter 07:56,00
5. MEC, Norman Károly László 09:38,10

férfi serdülő kétpár:

első előfutam (5 benevezett, egy beborulás miatt nem indult, 4 induló, 3 továbbjutó):
1. DNHE A, Walfisch Dávid, Erdélyi Zsolt 07:37,70
2. MTK B, Orosz András, Nyitrai Nórbert 07:43,30
3. Mohácsi Torna Egylet, Alföldi Zoltán, Werner Zsolt 07:56,20
4. FEC, Kovács Viktor, Harsányi Bálint 08:01,40

második előfutam (6 induló, 3 továbbjutó): 1. Csepel SC, Toplak Roland, Zöld András 06:51,30
2. Tisza Evezős Egylet, Franczen Árpád, Úri Szabó Károly 06:58,10
3. Győri Vízügy SE, Bognár Roland, Szekér László 07:01,50
4. MTK A, Rell Péter, Arany Tóth Zoltán 07:07,90
5. Csongrádi Vízügy SE, Pitrik Tamás, Gál Attila 07:14,80
6. BSVSC - DÉMÁSZ RT, Pencz János, Cseri Tamás 07:28,80

Döntő (bejutott 6 hajó, egy feladta):
1. Tisza Evezős Egylet, Franczen Árpád, Úri Szabó Károly 08:05,20
2. Csepel SC, Toplak Roland, Zöld András 08:14,00
3. DNHE A, Walfisch Dávid, Erdélyi Zsolt 08:17,90
4. Mohácsi Torna Egylet, Alföldi Zoltán, Werner Zsolt 08:22,00
5. MTK B, Orosz András, Nyitrai Nórbert 08:37,70

férfi felnőtt normál egypár:

első előfutam (5 induló, 3 továbbjutó):
1. Mohácsi Torna Egylet A, Bencsik Gábor 08:00,80
2. MEC, Ádám Péter 08:03,80
3. Szegedi Vízügyi SE, Kónya Gábor 08:06,30
4. FEC, Illés Levente 08:07,50
5. Csepel SC C, Kapás László 08:18,30

második előfutam (5 induló, 3 továbbjutó):
1. Mohácsi Torna Egylet B , Vajas Balázs 07:13,70
2. Győri Vízügy SE, Lányi Péter 07:21,10
3. BSVSC - DÉMÁSZ RT, Rajcsics Attila 07:36,30
4. Vác Városi EC B, Kondor Béla dr. 07:40,80
5. Vác Városi EC A, Pető Szilárd 08:12,80

Döntő:
1. Mohácsi Torna Egylet A, Bencsik Gábor 07:11,70
2. Győri Vízügy SE, Lányi Péter 07:12,80
3. Mohácsi Torna Egylet B, Vajas Balázs 07:23,50
4. MEC, Ádám Péter 07:31,30
5. BSVSC - DÉMÁSZ RT, Rajcsics Attila 07:39,30
6. Szegedi Vízügyi SE, Kónya Gábor 07:47,00

női tanuló egypár:

I. önmagában értékelt futam (4 hajó):
1. Csongrádi Vízügy SE, Bugyi Klaudia 07:45,60
2. MTK B, Lorencz Kitti 07:51,80
3. Vác Városi EC A, Szabó Katalin 08:25,70
4. Győri Vízügy SE A, Lányi Krisztina 09:04,00

II. önmagában értékelt futam (4 hajó):
1. Tisza Evezős Egylet, Sárközi Beáta 06:36,30
1. Vác Városi EC B, Tölgyesi Brigitta 06:44,70
1. Tisza Evezős Egylet C, Tóth Zsuzsanna 06:58,80
1. Csepel SC, Stift Judit 08:28,70

III. önmagában értékelt futam (4 hajó):
1. MTK A, Hajnal Adrienn 07:53,20
2. Tisza Evezős Egylet D, Papp Katalin 08:24,40
3. Mohácsi Torna Egylet, Zakupszki Eszter 08:25,40
4. Tisza Evezős Egylet A, Veres Zsuzsanna 08:26,80

női felnőtt könnyű súlyú kétpár:

Döntő (3 hajó, előfutam nélkül):
1. Csepel SC,Saáryné Pető Timea , Pető Mercedes 08:19,20
2. DNHE, Foltán Vera, Fakas Gabriella 09:25,70
3. Vác Városi EC, Déry Viktória, Dombóvári Krisztina 09:34,00

női serdülő kormányos négypár:

Döntő (3 hajó, előfutam nélkül):
1. Csepel SC, Vásárhelyi Nagy Ildikó, Sutus Viktória, Bölsei Andrea, Magyari Mária, korm.: Lettner Timea09:13,60
1. Győri Vízügy SE, Meliorisz Katalin, Bencsik Judit, Gyurics Mária, Pintér Timea, korm.: Szeredi Gabriella 10:23,60
1. Mosonmagyaróvári VSE, Paál Zsófia, Szentesi Hajnalka, Perényi Zsuzsanna, Szakos Hajnal, korm.: Morvai Ágnes 12:22,00

férfi tanuló kétpár:

I. önmagában értékelt futam:
1. VVSI A, Sárközi Norbert, Krizsák Mátyás 06:51,20
2. Csepel SC A, Klucsik Gergely, Szecsődi A 07:10,00
3. DNHE, Teszár Balázs, Portisch Ádám 07:16,80
4. Győri Vízügy SE, Abonyi Róbert, Csákvári Balázs 07:56,70
5. Csepel SC B, Keszthelyi Zoltán, Fodor Gergely 08:57,80

II. önmagában értékelt futam:
1. Mohácsi Torna Egylet, Cselinácz János,Darazsacz Péter 06:06,80
2. Vác Városi EC, Hirling Bálint, Péter Csaba 06:36,00
3. BSVSC - DÉMÁSZ RT, Koch Gábor, Pankovics Tibor 06:38,10
4. VVSI B, Pók András, Lukács József 06:54,80
5. Csongrádi Vízügy SE, Pigler Ferenc, Mücsi István 07:09,70

női mini B 13:

Döntő (5 hajó, előfutam nélkül):
1. Ganz Vill. EK, Vieland Ágnes 05:27,30
2. MTK, Arany Tóth Krisztina 05:48,90
3. Mohácsi Torna Egylet B, Schenk Edit 05:57,10
4. Tisza Evezős Egylet B, Molnár Renáta 06:11,60
5. Vác Városi EC B, Mizsér Dóra 06:56,00

férfi veterán kormányos nélküli négypár:

1. Győr -- Vác -- Ganz C, Havas Attila, Nógrádi Tivadar, Nagy Gábor, Huszár Béla 04:40,00
2. MEC A, Bán Attila, Pickermann Zsolt, Bujáki Szilárd, Bárány Attila 04:49,20
3. Csepel SC - VVSI E, Wagner György, Melega Tibor, Csankó Tibor, Sarlós György 05:01,00

férfi serdülő kormányos négyes:

Döntő (benevezett 6, elindult 5 hajó, előfutam nélkül):
1. Tisza Evezős Egylet, Kiss Patrik, Deák Zoltán, Veres Dániel, Makai Csaba, korm.: Károlyi László 07:55,10
2. Győri Vízügy SE B, Konczos Kornél, Balázs Márton, Virágh Dániel, Süttő Csaba, korm.: Szeli Kiss Ádám 08:03,20
3. Győri Vízügy SE A, Hegedűs Tibor, Révész Péter, Janák Péter, Csizmadia Gábor, korm.: Horváth Máté 08:13,70
4. Csepel SC A, Mihalovics Tamás, Ambrus Péter, Solti Gábor, Deli Márton, korm.: Zöld Viktor 08:49,90
5. DNHE, Szentmártony Normann, Kőrös Gergely, Martonfy László, Szabó Gergely, korm.: Horváth Boldizsár 10:40,20

női ifi kormányos nélküli kettes:

Döntő (2 hajó, előfutam nélkül):
1.Csepel SC , Krpesics Annamária, Lonkay Eszter 09:16,60
2.Győri Vízügy SE , Varga Eszter, Jószelics Viktória 10:00,00

női tanuló kormányos négyes:

Döntő (3 hajó, előfutam nélkül):
1. Tisza Evezős Egylet, Veres Zsuzsanna, Papp Katalin, Tóth Zsuzsanna, Sárközi Beáta, korm: Molnár Renáta 07:34,30
2. Győri Vízügy SE, Kóródi Orsolya, Pavelka Patricia, Lányi Krisztina, Pavelka Rita, korm: Kátai Tóth Tamara 07:48,50
3. VVSI, Kovács Júlia, Karácsony Dominika, Nagy Katalin, Vida Krisztina, korm: Nagy Ágnes 09:02,60

női felnőtt normál súlyú kétpár:

Döntő (benevezett 3, elindult 2 hajó):
1. DNHE, Kulifai Krisztina, Székely Viktória 08:04,90
2. Csepel SC, Czikó Viktória, Dallos Edina 08:14,50

női ifi négypár:

Döntő (3 hajó, előfutam nélkül):
1. Győri Vízügy SE, Molnár Anikó, Huszár Anikó, Gasztonyi Klára, Szalai Zsófia 07:34,20
2. Csepel SC, Bölsei Timea, Balogh Timea, Krpesics Annamária, Lonkay Eszter 07:42,00
3. MTK, Hakkel Tünde, Burzi Tünde, Terényi Euridike, Aschenbrenner Brigitta 08:03,20

férfi mini B 13 egypár:

I. önmagában értékelt futam:
1. Vác Városi EC A, Selmeczi Ákos 05:20,90
2. Ganz Vill. EK, Varga Zoltán 05:37,60
3. Csongrádi Vízügy SE A, Huszka László 06:07,60
4. VVSI A, Simon Andor 06:19,00

II. önmagában értékelt futam:
1. Csongrádi Vízügy SE B, Német Tamás 05:33,40
2. Tisza Evezős Egylet, Simon Béla 05:42,00
3. Vác Városi EC B, Nagy Lajos 05:49,20
4. DNHE, Horváth Boldizsár 06:38,80

férfi tanuló kormányos négyes:

Döntő (2 hajó, előfutam nélkül):
1. Csepel SC, Böjti Noé, Vizkievic András, Atanaszov Dávid, Séd Levente, korm.: Zöld Viktor 07:39,20
2. VVSI, Béki Viktor, Tóth Ádám, Vincze Péter, Szajkó Dániel, korm.: Hochfelner Gábor 08:59,80

férfi tanuló egypár:

I. önmagában értékelt futam:
1. Esztergomi EHE, Dori Gergely 06:37,50
2. MEC, Duba Ádám 07:02,50
3. Csepel SC, Zöld László 07:03,80
4. DNHE, Teszár Balázs 07:18,10
5. Vác Városi EC, Péter Csaba 07:31,40

II. önmagában értékelt futam:
1. VVSI A, Krizsák Mátyás 07:19,20
2. Győri Vízügy SE B, Kállai Miklós 07:33,50
3. Győri Vízügy SE A, Csákvári Balázs 07:33,80
4. Csongrádi Vízügy SE B, Pigler Ferenc 07:42,80

III. önmagában értékelt futam:
1. Mohácsi Torna Egylet B, Cselinácz János 06:25,10
2. Mohácsi Torna Egylet A, Darazsacz Péter 06:37,10
3. VVSI B, Jakab Milán 07:25,60
4. Csongrádi Vízügy SE A, Mucsi István 09:05,60

női felnőtt normál négypár:

Döntő (2 hajó, előfutam nélkül):
1. DNHE, Foltán Vera, Zarándy Beáta, Kulifai Krisztina, Székely Viktória 07:23,20
2. Csepel SC, Kovács Nóra, Stift Edit, Dallos Edina, Czikó Viktória 07:31,00

férfi veterán nyolcas:

Döntő (4 hajó, előfutam nélkül):
1. FEC A, Benyó Balázs dr., Fodor István, Danó Károly, Karaus Zoltán, Buza József, Szalai Ferenc, Balogh Zoslt, Weller Ferenc, korm.: Kováts Viktor 03:00,00
2. Vác Városi EC C, Selmeczi József, Tölgyesi Viktor, Molnár Nándor, Mészáros László dr., Fenyő András, Cseh Zsolt, Nógrádi Tivadar, Bácskai Zoltán, korm.: Dombóvári Krisztina 03:07,60
3. MEC B, Bán Attila, Pickermann Zsolt, Bujáki Szilárd, Bárány Attila, Nagy Sándor, Sarvajcz Sándor, Csordás György, Tóth László, korm.: Popovics Máté 03:18,70
4. Csepel SC -- VVSI E, Lucsánszky László, Melega Tibor, Dávid Imre, Sarlós György, Bene László, Ölschléger Róbert, Eric Niehe, Csankó Tibor, korm.: Jakobovits Imre 03:21,90

középiskolai vegyes kormányos négypár:

Döntő (5 benevezett, 4 induló, előfutam nélkül):
1. Batsányi J. G. Csongrád, Polonyi Tibor, Sipos Ildikó, Huszka Károly, Halupa Eszter, korm.: Kincses Lilla 03:39,60
2. Varga K. G. Szolnok, Püski Attila, Veres Dániel, Borkó Helga, Perei Andrea, korm.: Kiss Patrik 03:40,70
3. Révay M. G. Győr, Meliorisz Katalin, Molnár Anikó, Mezei Tünde, Gasztonyi Klára, korm.: Varga Eszter 04:18,20
4. Kossuth L.G. Mosonmagyaróvár, Paál Zsófia, Szentesi Hajnalka, Perényi Zsuzsanna, Szakos Hajnal, korm.: Morvai Ágnes 04:54,70